وبلاگ

25 مورد از بهترین افزونه‌های chatgpt برای گوگل کروم

بهترین افزونه‌های chatgpt
مهارتها

25 مورد از بهترین افزونه‌های chatgpt برای گوگل کروم

از زمانی که ChatGPT به دید عمومی وارد شده است، شهرت آن بسیار افزایش یافته است. چت‌باتی که توسط OpenAI چند ماه پیش راه‌اندازی

 

 شده است، به حدی مشهور است که سرورها با مشکلاتی برای حفظ عملکرد در حال حاضردست و پنجه نرم می‌کنند. درمقاله قبلی بهترین جایگزین‌های ChatGPT را لیست کرده‌ایم، امروز قصد داریم به ابزارهایی که قابلیت‌های این چت‌بات هوش مصنوعی را گسترش می‌دهند، بپردازیم. ما از اینترنت جستجو کرده و 25 مورد از بهترین افزونه‌های chatgpt برای مرور‌گر کروم را برای شما پیدا کرده‌ایم. پس بدون تاخیر بیشتر، بیایید آنها را بررسی کنیم.

1 – WebChatGPT

حتی با پاسخ‌های خردمندانه و اطلاعات، ChatGPT هنوز یک نقص مرکزی دارد؛ دسترسی به آخرین اطلاعات اینترنت. از آنجایی که دانش ChatGPT محدود به داده‌های سال 2022 است، این باعث می‌شود که پاسخ‌ها برای هر چیزی که پس از آن زمان اتفاق افتاده است، منسوخ شوند. با این حال، یکی ازبهترین افزونه‌های chatgpt برای کروم به نام WebChatGPT، به حل این محدودیت کمک می‌کند.

 

این افزونه قابلیت گسترش قابلیت‌های ربات را به گونه‌ای دارد که نتایج مرتبط وب را به هر سوالی که از آن بپرسید، اضافه می‌کند. با وارد کردن یک پیش‌نویس، افزونه به ChatGPT این امکان را می‌دهد که برای پیوندهای مرتبط در وب جستجو کند. سپس ربات نتایج جستجو را نمایش می‌دهد و اطلاعاتی بر اساس این پیوندها تهیه می‌کند. شما می‌توانید از فیلترهای مختلفی مانند زمان، منطقه و تعداد نتایج استفاده کنید. حتی می‌توانید از دکمه تغییر وضعیت استفاده کنید تا افزونه را خاموش کرده و به عملکرد اصلی ChatGPT باز گردید. هرچند که این افزونه باعث افزایش اندازه پاسخ متنی به چند پاراگراف می‌شود، اما باور دارم که ارزش این کار را دارد. با این حال، این مورد به حجم محتوای ما  در موارد کپی شده اضافه می‌کند.

افزونه webchatgpt

2 – Perplexity AI

Perplexity AI یک موتور جستجوی کاملاً هوش مصنوعی است. Perplexity از مدل زبان  (GPT-3) با دسترسی طبیعی به اینترنت استفاده می‌کند. هرگاه کاربر یک سوال مطرح کند، این موتور دیتاست خود را با دانش مفید اینترنت ترکیب کرده و نتایج را ارائه می‌دهد. با این حال، آنچه که من بیشتر از این افزونه Chrome قدردانی می‌کنم، این است که منابع خود را نیز ذکر می‌کند که بسیار مفید است.

Perplexity AI حتی می‌تواند محتوای انتخابی مانند کل وب‌سایت‌ها یا یک صفحه وب انفرادی را بخواند. بنابراین، زمانی که در یک قسمت خاص هستید، می‌توانید از هوش مصنوعی برای بررسی یک مقاله طولانی استفاده کرده و از آن سوالاتی بپرسید. به دلیل کاربرد چندمنظوره اش و قابلیت ارجاع به منابع، مطمئناً Perplexity AI یکی از بهترین افزونه‌های chatgpt برای مرور‌گر کروم است.

افزونه Perplexity AI

3 – ChatGPT for Google

سومین مورد مورد از بهترین افزونه‌های chatgpt ، افزونه chatGPT for Google می‌باشد.اگر از این چت‌بات هوش مصنوعی استفاده کرده باشید، می‌دانید که ChatGPT به یک تب مرورگر محدود است. بنابراین، اگر شما کسی هستید که می‌خواهد به طور مداوم به آن دسترسی داشته باشد، باید آن تب را باز نگه دارید. این افزونه ChatGPT این مشکل را حل می‌کند و ربات را به موتورهای جستجو می‌آورد.افزونه ChatGPT برای گوگل نتایج جستجوی گوگل را همراه با پاسخ ChatGPT نمایش می‌دهد. تنها کافیست که با استفاده از افزونه به OpenAI وارد شوید و همه چیز آماده است.

این افزونه هر زمان که از گوگل استفاده می‌کنید، فعال می‌شود و نیازی به هیچ پرامپت خاصی ندارد. برای شروع، به سادگی همانند همیشه برای هر موضوعی در گوگل جستجو کنید. در جایگاه پنل دانش موجود در سمت راست، یک پنل ChatGPT جدید مشاهده خواهید کرد. این جاست که ChatGPT یک پاسخ را مستقیماً از نتایج جستجوی گوگل شما ارائه می‌دهد. از آنجایی که این بات جستجوی شما را مانند یک پرامپت پردازش می‌کند، شما نیازی به انجام هیچ کار دیگری ندارید. مانند وب‌سایت، ChatGPT در اینجا می‌تواند پاسخ‌ها را ارائه دهد، کد بنویسد، سوالات را پاسخ دهد و غیره.

افزونه ChatGPT for Google

4 – Fireflies AI

Fireflies AI یک افزونه جالب برای Chrome است که به عنوان دستیار هوش مصنوعی جلسات شما عمل می‌کند. در تماس‌های ویدئویی Google Meet، این افزونه می‌تواند به صورت خودکار جلسه را ضبط و قسمت‌بندی با استفاده از هوش مصنوعی انجام دهد و برای شما آن را خلاصه کند. همچنین نیازی به یادداشت برداری ندارید. افزونه‌های Chrome Fireflies می‌توانند پس از هر جلسه، یک ترانسکریپت با نام‌های سخنران، یادداشت‌ها و موارد انجام شده زیبا تولید کنند.

بهترین قسمت این است که این افزونه بدون هیچ گونه دردسری می‌تواند خلاصه‌ای مفصل از جلسات تولید کند. علاوه بر این، دارای یک دستیار هوش مصنوعی به نام AskFred است که توسط GPT-4 پشتیبانی می‌شود و می‌تواند به شما در خلاصه کردن مقالات، ویدئوهای YouTube، ایمیل‌ها و اسناد کمک کند. بنابراین، اگر به دنبال یک افزونه هوش مصنوعی جامع برای خلاصه‌سازی جلسات هستید، Fireflies AI برای شماست.

افزونه Fireflies AI

5 -Monica AI Copilot

Monica یک همراه هوش مصنوعی قدرتمند برای مرورگر Chrome شما است. ویژگی ممتاز این افزونه این است که توسط مدل GPT-4 انتقال داده شده است. برای مکالمات، از هر دو مدل GPT-3.5 و GPT-4 استفاده می‌کند. و برای توضیح دادن، ترجمه و بازنویسی محتوا، تنها از مدل GPT-3.5 استفاده می‌کند. Monica یک افزونه چندمنظوره برای Chrome است که همه چیز را در وب انجام می‌دهد.

شما می‌توانید از Monica برای نوشتن ایمیل، پرسیدن سوالات پیچیده، خلاصه‌سازی ویدئوهای YouTube، همزمان با گوگل استفاده کردن و بسیاری از کارهای دیگر استفاده کنید. همچنین دارای یک کتابخانه بزرگ از Prompt برای دریافت بهترین پاسخ در هر موضوع است. این افزونه ChatGPT را به اینترنت متصل کرده تا به اطلاعات به صورت زمان واقعی دسترسی داشته باشد.  دارای امکانات مختلف از جمله چت با PDF، تولید تصویر مصنوعی هوش مصنوعی، ورود صوتی، نویسندگی کپی و غیره است.

افزونه Monica

6 -ChatGPT File Uploader Extended

اگر از نسخه رایگان ChatGPT استفاده می‌کنید، متوجه خواهید شد که امکانات محدودی دارد و شما نمی‌توانید فایل‌ها را آپلود کنید، به عکس نسخه پرداختی ChatGPT Plus. بنابراین، اگر می‌خواهید فایل‌ها را به صورت مستقیم بدون نیاز به نسخه پرداختی، به ChatGPT آپلود کنید، این کار با این افزونه به سادگی امکان‌پذیر است. شما می‌توانید فایل‌های PDF، ZIP، Excel، Word، TXT، CSV و انواع دیگر فرمت‌های فایل را آپلود کنید.

من شخصاً قبلاً از این افزونه استفاده کرده ام و می توانم بگویم که یکی از بهترین افزونه‌های chatgpt Chrome است. قبلاً از آپلود تصویر با قابلیت OCR نیز پشتیبانی می‌کرد، اما به دلیل مشکلات خط‌مشی Chrome Webstore، این ویژگی حذف شده است. با این وجود، برای آپلود فایل در ChatGPT، این یک افزونه عالی است که نمی توانید آن را از دست بدهید.

افزونه ChatGPT File Uploader Extended

7 – ChatGPT Writer – Write Mail and Messages with AI

ChatGPT Writer توانایی واژه‌پردازی خود را به مرورگر شما می‌آورد. Writer متمرکز بر نوشتن ایمیل و پیام در تمام وب‌سایت‌ها است. این افزونه به صورت مستقل کار می‌کند و تنها نیازمند ورود به حساب OpenAI است. سپس، شما باید با کلیک بر روی افزونه، آن را باز کنید. سپس از شما ورودی با زمینه مورد نیاز را می‌خواهد که می‌تواند موضوع ایمیل یا پیام شما باشد.

با دریافت پرامپت، این افزونه فوراً یک پاسخ ارائه می‌دهد. در حالی که این افزونه برای ایمیل‌ها و متون طراحی شده است، شما می‌توانید در واقع با آن با ChatGPT صحبت کنید. پاسخ‌ها بیشتر از حالت عادی طولانی تر هستند،اما می توانید این موضوع را کنسل کنید. با این حال، من پیشنهاد می‌کنم که به هدف اصلی این افزونه وفادار بمانید، زیرا این یکی از بهترین افزونه‌های Chrome برای وظیفه مشخص شده است.

افزونه ChatGPT Writer

8 -Wiseone

یکی از بهترین افزونه‌های chatgpt مرورگر chrome برای خوانندگان، Wiseone خود را یک همراه خواندن مجهز به هوش مصنوعی می‌نامد. این افزونه بر اساس ایده‌ی ساده‌سازی خواندن انواع مختلف محتوا بدون تغییرات قابل توجه در جریان آنها ساخته شده است. Wiseone به درستی در پنجره مرورگر یکپارچه شده و تمام انواع متن را تشخیص می‌دهد. سپس به صورت خودکار بخش پیچیده را می‌خواند و پیشنهاد دارد تا با ساده سازی آن برای خوانندگان کمک کند.

تنها کاری که باید انجام دهید، نگهداشتن ماوس روی یک مفهومی است که نمی‌فهمیدید. در عرض چند ثانیه، Wiseone یک باکس با توضیحات و مفاهیم صحیح باز می‌کند. حتی می‌تواند مقالات رقیب را ارائه دهد اگر خواننده می‌خواهد دیدگاه خود را گسترش دهد. برای کسانی که تنبل به خواندن هستند، این افزونه دکمه خلاصه‌سازی دارد که تمام متن را در چند پاراگراف توضیح می‌دهد. حتی می‌توانید با پرسیدن سوالات مختلف، آن را به یک متخصص حوزه تبدیل کنید. بنابراین، اگر با مفاهیم پیچیده دست و پنجه نرم کردید، از Wiseone بپرسید.

افزونه WaiseOne

9 -Superpower ChatGPT

این افزونه Chrome ویژگی‌های مختلفی را اضافه می‌کند، اما ما روی یکی از آنها تمرکز خواهیم کرد که به نظر می‌رسد بسیار مفید است. در واقع، ChatGPT با قابلیت ایجاد پوشه‌های اختصاصی برای ذخیره‌سازی گفتگوهای هوش مصنوعی شما قدرت بیشتری اضافه می‌کند. شما می‌توانید بسته به گفتگوهای خود انواع مختلف پوشه‌ها ایجاد کنید. پس از انجام این کار، به سادگی گفتگوی مرتبط را داخل پوشه بکشید و رها کنید. این افزونه Chrome این گفتگوها را ذخیره کرده و کاربران می‌توانند به راحتی آنها را بعداً بازیابی کنند.

سایر ویژگی‌های Superpower ChatGPT شامل قابلیت ذخیره چند پرامپت سفارشی، مرور آنلاین برای آنها و حتی تغییر لحن بیان، سبک نوشتار و زبان می‌شود. همچنین می‌توانید گفتگوهای ChatGPT را به صورت هماهنگ شده با دستگاه خود دانلود کنید. حتی با این همه امکانات، Superpower به صورت رایگان قابل دانلود است. آن را امتحان کنید.

افزونه Superpower ChatGPT

10 – Merlin – OpenAI ChatGPT Powered Assistant

اگر از افزونه ChatGPT برای گوگل خوشتان آمد اما می‌خواهید که به جای محدود بودن به موتور جستجو، در سراسر مرورگر عمل کند، خب، یک جایگزین برای شما وجود دارد. Merlin افزونه ChatGPT توسط OpenAI است که در کل مرورگر فعال است. از آنجایی که این افزونه بر اساس مدل هوش مصنوعی GPT شرکت OpenAI استفاده می‌کند، به گونه‌ای است که پاسخ‌های مشابه را در برابر انواع گسترده‌ای از پرامپت‌ها ارائه می‌دهد.

Merlin یک افزونه است که می‌توانید با فشردن میانبر صفحه کلید CTRL (CMD در Mac) + M در مرورگر فعال کنید. رابط کاربری این افزونه مدرن است و گوشه‌های گرد دارد. در مورد نحوه کارکرد آن، شما یک پرسش می‌نویسید همانند ChatGPT و Merlin طی چند ثانیه پاسخ می‌دهد. همانطور که گفته شد، Merlin در تمام مرورگر بر روی هر صفحه وب کار می‌کند. بنابراین، در زمان بعدی که به یک ایمیل کاری یا کد HTML سریع نیاز دارید، از این افزونه برای کمک استفاده کنید.

افزونه Merlin

11 – MaxAI.me: Use ChatGPT AI Anywhere Online

اگر از تعداد بسیاری از تب‌ها برای دسترسی به ChatGPT و همزمان کار کردن خسته شده‌اید، با MaxAI.me آشنا شوید – یک افزونه ChatGPT برای کروم را در هر تب قرار می‌دهد. هنگامی که این افزونه ChatGPT فعال می‌شود، یک نوار کناری در تب مرورگری که در حال کار هستید ظاهر می‌شود و شما می‌توانید به راحتی به ربات هوش مصنوعی دسترسی پیدا کنید. MaxAI.me نه تنها ChatGPT را در هر مکانی آنلاین قرار می‌دهد، بلکه دارای سایر چت‌بات‌های محبوب همچون Bard، Bing AI و Claude نیز می‌باشد. این واقعاً سریع‌ترین راه برای دسترسی به ChatGPT در اینترنت است. همچنین می‌توانید از میانبر صفحه کلیدی Cmd/ALT + J برای دسترسی به چت‌بات‌ها استفاده کنید.

حتی می‌توانید از MaxAI.me بر روی فایل‌های PDF محلی استفاده کنید تا متن تازه تولید شده توسط هوش مصنوعی را درج، یک قسمت از محتوا را بهبود بخشید یا متن را ترجمه کنید. بزرگترین مزیت MaxAI.me این است که برای دسترسی به ربات هوش مصنوعی با استفاده از این افزونه، نیازی به حساب کاربری OpenAI ندارید.

افزونه MaxAI

12 – YouTube Summary with ChatGPT

بخش بزرگی از زمانی که شما دریوتیوب می‌گذرانید، صرف ویدئوهایی می‌شود که ساعت‌ها طول نکشند و شما را خسته نکنند. Glasp افزونه YouTube Summary را برای کمک به شما در این زمینه و پایان دادن به بی‌صبری شما ایجاد کرده است. هنگامی که نصب و ورود به حساب کاربری شده است، یک باکس YouTube در کنار هر ویدئویی که در وب‌سایت پخش می‌کنید، ظاهر می‌شود. با کلیک بر روی باکس، ترجمه یوتیوب باز می‌شود.

ما می‌خواهیم از قابلیت “مشاهده خلاصه هوش مصنوعی” استفاده کنیم که یک تب جدید با ChatGPT باز می‌کند. در اینجا، افزونه، کلمات متن کامل ویدئو را جا به جا می‌کند و دستوری را اجرا می‌کند تا خلاصه سریعی ارائه دهد. هنگامی که پاسخی از ChatGPT دریافت می‌کنید، می‌توانید از آن بخواهید که ادامه دهد یا کار را به پایان برساند. سطح دقت بستگی به چت‌بات هوش مصنوعی دارد، اما این افزونه برای بیشتر ویدئوها خوب کار می‌کند، به شرطی که صدای واضحی داشته باشند.YouTube Summary احتمالاً یکی از بهترین افزونه‌های chatgpt برای کروم ، به دلیل توانایی آن در صرفه‌جویی در زمان ارزشمند است.

افزونه Youtube Summary

13- SciSpace Copilot

خلاصه یوتیوب یک موضوع جذاب است، اما زمانی که شما وارد تحقیقات علمی می‌شوید، بازی عوض می‌شود. SciSpace Copilot یکی از بهترین افزونه‌های chatgpt برای کروم برای تجزیه و تحلیل توضیحات پیچیده به شکل قابل هضم است. این افزونه Chrome به خصوص برای مقالات تحقیقی طراحی شده است و به عنوان یک همراه مفید عمل می‌کند.

تنها کاری که باید انجام دهید، بازدید از هر نوع سند پیچیده است و روی آیکون افزونه کلیک کنید. بسته به حجم زمانی و محتوایی مقاله تحقیقی شما، SciSpace ممکن است زمان بیشتری بگیرد. با این حال، بعد از اتمام، یک باکس باز می‌شود که در آن می‌توانید سوالات خود را بپرسید. می‌توانید به راحتی هر سوالی را از Copilot بپرسید و او به همه آنها به راحتی پاسخ خواهد داد. در زمانی که احساس گیجی می‌کنید، این افزونه ChatGPT را امتحان کنید.

افزونه Copilot

14- ReaderGPT

اگر مشکلی در درک محتواهای یک صفحه وب دارید، ReaderGPT راه حلی است که یک خلاصه‌گر صفحات وب بر پایه chatgpt می‌باشد و به عنوان یک افزونه Chrome در دسترس است. شما می‌توانید از این افزونه chatgpt برای خلاصه کردن یک مقاله به صورت سه نکته مختصر یا یک مقاله با 50 کلمه استفاده کنید.

علاوه بر پرامپت‌های پیش‌فرض، شما می‌توانید پرمپت‌های سفارشی را اضافه کنید تا محتوا را بر اساس نیاز خود خلاصه کنید. به عنوان مثال، می‌توانید بگویید “متن زیر را برای یک کودک پنج ساله ساده کنید” یا “بر اساس متن زیر عنوانی بنویسید” را اضافه کنید.

محتوای خلاصه شده در عرض چند ثانیه تولید می‌شود و می‌توانید به صورت مستقیم خلاصه را کپی کنید تا استفاده کنید. با استفاده از ReaderGPT، می‌توانید ایده‌های عنوان تولید کنید، محتواهای طولانی را خلاصه کنید و زمان خود را صرفه‌جویی کنید.

افزونه ReaderGPT

15 – Talkberry – Talk to ChatGPT

Talkberry یک افزونه Chrome دیگر برای ChatGPT است که به شما امکان ارتباط با چت‌بات هوش مصنوعی OpenAI را با استفاده از صدای خود می‌دهد. این افزونه Chrome با ویژگی‌های فراوان عرضه شده است و می‌توانید از آن برای صرفه‌جویی در زمان استفاده مکرر از ChatGPT استفاده کنید. Talkberry توسط ChatGPT – 4 پشتیبانی می‌شود.

شرکت پشته Talkberry افزونه Chrome آن را به عنوان یک معلم شخصی بازاریابی کرده است. با استفاده از میکروفون دستگاه خود، می‌توانید با ChatGPT تعامل کنید و نکاتی از هوش مصنوعی بگیرید تا زبانی که می‌خواهید یاد بگیرید را بهبود بخشید. استفاده از این افزونه بسیار آسان است – بعد از نصب افزونه، به وب‌سایت ChatGPT بروید و در آنجا مجموعه ای اضافی از ابزارها را که شامل گزینه میکروفون برای گفتگو با ربات، گزینه‌های زبان و سرعت پخش است، دریافت خواهید کرد.

افزونه TalkBerry

16- tweetGPT

کاربران در سراسر جهان از ChatGPT برای موارد مختلف استفاده می‌کنند. بسیاری حتی به استفاده از چت‌بات هوش مصنوعی برای توییت کردن انواع مسائل یا پاسخ به دیگران با پاسخ‌های فکری روی آورده‌اند. با این حال، این مورد نیازمند باز کردن وب‌سایت ChatGPT، جا به جا کردن متن توییت و کپی کردن پاسخ است؛ این افزونه این مسئله را حل می‌کند. افزونه  tweetGPT چت‌‌جی‌پی‌تی را به طور مستقیم در توییتر یکپارچه می‌کند تا افراد بتوانند از آن استفاده کنند.

پس از نصب، یک آیکون ربات را در پنجره “توییت جدید” مشاهده خواهید کرد. بر روی آیکون ربات کلیک کنید تا از بین حالت‌های مختلف برای ارسال یا پاسخ‌های خود انتخاب کنید. tweetGPT از حالت‌های مختلفی مانند خنده‌دار، تیززبان، خوشبین، هیجان‌انگیز، هوشمند و حتی روستایی پشتیبانی می‌کند. فقط بر روی هرکدام از این‌ها کلیک کنید و ChatGPT توییت را به طور خودکار برای شما ایجاد خواهد کرد.

می‌توانید این دسته‌بندی‌ها را برای توییت‌های جدید بروزرسانی کنید، اما من شخصاً بیشتر آنها را خنده‌دار یافتم. tweetGPT یکی از خنده‌دارترین و بهترین افزونه‌های chatgpt برای ChatGPT است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

افزونه tweetGPT

17- Engage AI

وقتی به شبکه‌های اجتماعی می‌رسید، یکی از چالش‌های دشوار پاسخ‌دهی به پست‌های Linkedin است. با این حال، همانطور که TweetGPT برای توییت‌های شما وجود دارد، Engage AI برای Linkedin در دسترس است. این افزونه ChatGPT یک فراهم‌کننده نظر برای پلتفرم‌های اجتماعی است. مانند افزونه بالا، Engage AI به کاربران امکان انتخاب از تنوع حالات را می‌دهد، از جمله حالات مانند دوستانه، خنده‌دار، مخالفت، تبریک و سوال.

این افزونه، Engage به طور خودکار به پست نگاه می‌اندازد و یک پاسخ مناسب را به آن پست پیشنهاد می‌دهد. در صورت نیاز، کاربران می‌توانند تا زمانی که پاسخ مورد نظر خود را دریافت کنند، چندین نمونه اجرا کنند. حتی می‌توانید پرامپت‌های سفارشی بنویسید تا لحن بیان هوش مصنوعی را تغییر دهید. استفاده از Engage AI نیز رایگان است، بنابراین می‌توانید تا زمانی که خواسته‌تان پاسخ بخواهید ادامه دهید.

افزونه Engage

18 – Summarize

افزونه YouTube Summary که معرفی کردیم، برای انواع ویدیوها به خوبی عمل می‌کند. با این حال، به طور طبیعی تنها محدود به ویدیوها است. افزونه Summarize همان کارکرد را برای متن ارائه می‌دهد. افزونه خود دوباره در Chrome جاسازی شده است و نیازی به بازدید از وب‌سایت ChatGPT ندارد.

برای استفاده از Summarize، به سادگی هر قطعه محتوا را که می‌تواند یک مقاله، ایمیل یا هر وب‌سایت دیگر باشد، باز کنید و بر روی افزونه کلیک کنید. این افزونه درخواست ChatGPT را ارسال کرده و در عرض چند ثانیه یک خلاصه خوب ارائه می‌دهد. من Summarize را با انواع متون تست کردم و عملکرد آن بسیار خوب بود. در برخی موارد ممکن است پاسخی داده نشود، اما این موضوع به دلیل این است که سرویس‌های ChatGPT در حال حاضر بار زیادی دارند. با این حال، اکثر مواقع کار می‌کند و به لیستبهترین افزونه‌های chatgpt برای گوگل کروم  وارد می‌شود.

افزونه Summarize

19 -GPT for Sheets & Docs

در حالی که افزونه قبل مقالات آنلاین را برای شما خلاصه می‌کند، ممکن است نیاز به مداخله ارزشمند هوش مصنوعی در ایجادات خود داشته باشید. در این حالت، افزونه GPT for Sheets and Docs وارد عرصه می‌شود. این افزونه به صورت مستقیم به Google Docs و Sheets متصل می‌شود. شما باید کلید API OpenAI خود را درون این افزونه قرار‌دهید. اگرچه فرآیند ممکن است کمی دشوار به نظر برسد، افزونه GPT قدرت زیادی به گردش کار شما می‌آورد.

برای شروع، در Google Docs، کاربران می‌توانند به طور کامل با متن خود کارکنند، از جمله خلاصه کردن آن، بررسی اشکالات گرامری، بازنویسی آن. Google Sheets امکانات سفارشی‌سازی خود را ارائه می‌دهد که شامل ایجاد فرمول‌ها، ساده‌سازی داده‌های پیچیده و غیره می‌شود. به دلیل تنوع کاربردی خود، GPT for Sheets and Docs بدون شک یکی از بهترین افزونه‌های chatgpt برای گوگل کروم است.

افزونه GPT for Sheets & Docs

20 -ChatGPT Prompt Genius

شما می‌توانید با ChatGPT از امکانات بسیار جالبی استفاده کنید. از مقالات ساده تا برنامه نویسی کامل، امکانات زیادی وجود دارد. با این حال، ممکن است شما از پرامپ‌ها برای کار با چت‌بات خسته شوید. ChatGPT Prompt Genius این حاشیه را پر می‌کند و به کاربران تمام پرامپ‌هایی که می‌توانند بخواهند و امکانات بیشتر را ارائه می‌دهد.

برای شروع، بر روی افزونه در Chrome کلیک کنید و به یک صفحه پر از پرامپ‌ها هدایت خواهید شد. سپس می‌توانید از بین پرامپ‌های مختلف انتخاب کنید و آنها را با استفاده از فهرست دسته‌بندی کنید.

هنگامی که پرامپت مورد نظر خود را پیداکردید، بر روی دکمه زرد  پرامپ کلیک کرده و یک پنجره ChatGPT با پرامپ وارد شده باز خواهد شد. می‌توانید از افزونه Prompt Genius برای امتحان تعداد دلخواهی ورودی استفاده کنید. توسعه‌دهندگان حتی یک ویرایشگر اختصاصی برای کاربران دارند تا بتوانند حتی پرامپ‌های بیشتری پیدا کنند. این افزونه ChatGPT را امتحان کنید.

افزونه ChatGPT Prompt Genius

21 -Botrush Browser Plugin

ChatGPT، هر چند بسیار مفید است، اما به دلیل طراحی چت استاندارد خود ممکن است خسته‌کننده شود. با این حال، برای کسانی که به دنبال تنوع هستند، Botrush افزونه Chrome مناسب است. این ابزار با تمرکز بر اصلاح تجربه ChatGPT، به کاربران امکان می‌دهد تقریباً کاملاً واسط کاربری خود را تغییر دهند، از جمله رنگ‌ها و حتی استیل‌های فونت. بیش از 15 رنگ مختلف و 25 فونت متفاوت برای انتخاب وجود دارد.

انتخاب رنگ واقعاً بسیار موثر است و همراه با فونت‌ها، واسط کاربری جدید و جذابی به ChatGPT می‌دهد. علاوه بر این، افزونه Botrush Browser Plugin دکمه‌های کپی و ادامه را به هر چت اضافه می‌کند و حتی جواب و تعداد موضوع را لیست می‌کند. شما می‌توانید حتی مکالمه را با فرمت‌های مختلف دانلود کنید تا برای بعد نگه دارید. به طور قابل انتظار، این ابزار به عنوان یکی از بهترین افزونه‌های chatgpt برای گوگل کروم شناخته شده است.

افزونه Botrush

22- Promptheus – Converse with ChatGPT

Promptheus یک افزونه Chrome برای ChatGPT است که ممکن است به نظر ساده بیاید اما قابلیت خوبی به چت‌بات افزوده است. این افزونه مفید Chrome امکان دریافت ورودی میکروفون به ChatGPT را اضافه می‌کند. Promptheus به طور موثر چت‌بات را به یک دستیار صوتی مفید مانند Siri تبدیل می‌کند. افزونه Promptheus در کنار پنجره مکالمه ChatGPT قرار می‌گیرد و به شما مزاحمت نمی‌شود.

این یک افزونه ساده است، کافی است آن را نصب کنید و از آن استفاده کنید. تجربه من با ChatGPT به دلیل ورودی میکروفون کمی بهتر شد و ممکن است چیزی باشد که بسیاری از افراد برای تعامل آسان‌تر با این چت‌بات نیاز دارند. فقط اطمینان حاصل کنید که یک میکروفون کاری در دستگاه خود دارید، در غیر این صورت کار نخواهد کرد. البته در حال حاضر از فارسی پشتیبانی نمیکند.

افزونه Promptheus

23 – Fancy GPT

Fancy GPT به دلیل طراحی خود به لیست بهترین افزونه‌های chatgpt وارد می‌شود. Fancy GPT یک افزونه است که طراحی مکالمات ChatGPT شما را با افزودن عناصر طراحی مختلف به آنها زیبا می‌کند. بدون توجه به نوع مکالمه‌ای که دارید، Fancy GPT می‌تواند همه آنها را صدور کند. حالا این افزونه از سبک‌های Neon و Sketch پشتیبانی می‌کند و ممکن است در آینده به سبک‌های بیشتری افزوده شود. علاوه بر این، می‌تواند تصاویر مسیر SVG، بخش‌هایی از پاسخ‌های ChatGPT را برجسته کند وموارد دیگررا نیز پوشش دهد.

برای استفاده از Fancy GPT، یک مکالمه کامل با ربات داشته و سپس بر روی افزونه کلیک کنید. به یک صفحه دیگر هدایت خواهید شد که می‌توانید مکالمه خود را در یک رابط کاربری جدید ببینید. در اینجا، می‌توانید سبک هنری را تغییر دهید، برخی از پیام‌ها را حذف کنید و در نهایت مکالمه را به تصویر یا PDF صدور کنید. هرچند که چیزی به ترکیب افزوده نمی‌شود، این افزونه یک راه عالی برای بهبود ظاهری مبادلات شما با ChatGPT است.

افزونه fancy GPT

24- ShareGPT: Share your ChatGPT Conversations

هرچند خروجی گرفتن از مکالمات شما به نظر می‌رسد جذاب باشد، اما گاهی اوقات ممکن است به کار زیاد احتیاج داشته باشید. برای آن کسانی که تنبل هستند، ما ShareGPT را داریم، یک افزونه AI برای Chrome که به شما امکان به اشتراک گذاری فوری مکالمات خود را با فشار دکمه می‌دهد. پس از نصب، یک دکمه کوچک به اسم دکمه به اشتراک گذاری در هر مکالمه ChatGPT ظاهر می‌شود. حالا به جای صدور یک چت، کافی است روی این دکمه کلیک کرده و به افزونه چند ثانیه وقت دهید.

ShareGPT حالا این مکالمه را در یک تب جدید با حفظ قالب ChatGPT باز می‌کند. اکنون می‌توانید این پیوند مکالمه را کپی کرده و با هر کسی به اشتراک بگذارید. برای افرادی که نگران حریم خصوصی هستند، یک دکمه حذف هم وجود دارد که مکالمه را پس از گذشت یک بازه زمانی خاص حذف می‌کند. حتی می‌توانید پیوند مکالمه را به اشتراک بگذارید و تعداد بازدیدکنندگان را ثبت کنید. برای افرادی که دوست دارند تجربه ChatGPT خود را گسترش دهند، ShareGPT یکی از بهترین افزونه‌های chatgpt  برای بررسی است.

افزونه ShareGPT

25 -ChatGPT to Notion

اگر به اشتراک گذاری مکالمات خود با مقداری جسارت بیشتری مایل هستید، Save to Notion افزونه مناسب‌تری برای شما است. این افزونه ChatGPT به سادگی هر یک از پیام‌های مکالمات شما را به Notion ارسال می‌کند. هنگام تنظیم افزونه، باید آن را با انتخاب یک پایگاه داده و سند خاص پیکربندی کنید.

با انجام این کار، فقط کافی است که روی آیکونی که اکنون در کنار هر پیام ظاهر می‌شود، ضربه بزنید و به طور خودکار به سند انتخاب شده شما می‌رود. هرچند که این یک استفاده بسیار خاص از یک افزونه ChatGPT است، اما اعتقاد داریم که به دلیل سرعت و کارکرد عالی آن، یکی ازبهترین افزونه‌های chatgpt است.

افزونه Chatgpt to Notion

بنابراین، این راهنمایی ما برای بهترین افزونه‌های chatgpt برای گوگل کروم که می‌توانید استفاده کنید تمام شد. با این حال، چیزهای بی‌شمار دیگری هم می‌توانید با ChatGPT انجام دهید. از بازی با ChatGPT تا استفاده از افزونه Canva ChatGPT برای بهبود جذاب کارهای اجتماعی شما. با استفاده از این ابزارها و ترفندها، می‌توانید به راحتی با استفاده از ChatGPT پول درآورید.

 

 

شما می‌تونید از طریق این لینک وارده دوره حرفه ای کار با چت جی پی تی و مهندسی پرامپت بشید. البته این رو موضوع رو درنظر بگیرید این دوره محدود به chatgpt نیست

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • نویسنده
 • قسمت
 • زبان
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه