وبلاگ

14 مهارت php مورد نیاز برای حرفه توسعه دهندگی شما

php
PHP برنامه نویسی

14 مهارت php مورد نیاز برای حرفه توسعه دهندگی شما

 

Php  یکی از زبان های برنامه نویسی محبوب و موردعلاقه ای است که برای برقراری و ساخت محتوای پویا مانند پایگاه داده و ساخت سایت ها استفاده میشود.

اگر به دنبال شغلی در توسعه دهندگی php هستید، کشف مهارت های توسعه دهندگاه موفق php میتونه شما رو برای یک شغل آماده کند.

مهارت های توسعه دهنده PHP توانایی هایی هستند که می توانید به عنوان یک توسعه دهنده وب متخصص در استفاده از PHP برای نوشتن کد برای برنامه های سمت سرور از آنها استفاده کنید. علاوه بر دانش و درک زبان PHP، یک توسعه‌دهنده PHP می‌تواند از مهارت‌های دیگر زبان‌های برنامه‌نویسی و توسعه وب نیز در نقش توسعه PHP استفاده کند.

1.HTML, CSS و JavaScript:

 

به دست آوردن دانش کاری از زبان های مورد استفاده برای ایجاد صفحات وب مانند HTML، CSS و جاوا اسکریپت، می تواند به شما کمک کند تا دانش عمیق تری از نحوه کار زبان های کدنویسی با یکدیگر در وب سایت ها به دست آورید. این زبان‌ها همچنین می‌توانند به شما در کسب تجربه در زمینه‌های دیگر توسعه وب کمک کنند که می‌توانید از آن‌ها برای درخواست در یک شغل توسعه‌دهنده PHP استفاده کنید.

 

فریم ورک های php

دانش فریمورک‌هایی که پلتفرم‌ها نیز نامیده می‌شوند، که برای ایجاد برنامه‌های PHP استفاده می‌شوند، می‌تواند به شما امکان افزایش بهره‌وری و دقت در هنگام کدنویسی را بدهد.

بسیاری از فریم ‌ورک‌ها قابلیت‌هایی دارند که به شما امکان می‌دهند از کدهای کتابخانه PHP استفاده کنید، که می‌تواند زمان ایجاد یک برنامه را کاهش دهد.

 

زبان های دیتابیس:

 

توسعه دهندگان PHP معمولا از PHP برای ایجاد، به روز رسانی و نگهداری دیتا بیس ها در اینترنت استفاده می کنند.

یادگیری استفاده از زبان های پایگاه داده می تواند به شما در انجام موفقیت آمیز این وظایف کمک کند.

دانش کلی از بهترین شیوه ها با داده ها نیز یک امتیاز برای توسعه دهندگان PHP است.

 

سرور های وب:

دانش سرورهای وب، جزئی از تخصص برنامه نویسی تمام پشته، می تواند به شما کمک کند. به عنوان یک توسعه دهنده PHP با رویکردی جامع در توسعه وب به کارفرمایان خدمت کنید.

تجربه با وب سرورها می تواند تجربه PHP سمت سرور را به شما بدهد. که می تواند به شما کمک کند به عنوان یک توسعه دهنده PHP شغلی پیدا کنید.

 

Content management systems:

دانش و تجربه کار با سیستم های مدیریت محتوا می تواند به شما در ایجاد و نگهداری برنامه های کاربردی سفارشی برای ساده سازی فرآیندهای مدیریت محتوای یک شرکت کمک کند.

همچنین می‌توانید از دانش CMS خود برای توسعه افزونه‌های واکنش‌گرا استفاده کنید.

کار شما بر روی سیستم های مدیریت محتوا می تواند برای سایر کارمندان شرکتی که روزانه از این سیستم استفاده می کنند سودمند باشد.

 

نرم افزار طراحی گرافیک:

توسعه دهندگان PHP می توانند از ابزارهای طراحی گرافیکی برای ایجاد گرافیک برای برنامه ها و وب سایت ها استفاده کنند.

توانایی ایجاد تمام اجزای یک برنامه وب، از کدنویسی بک‌اند گرفته تا گرافیک‌های فرانت‌اند، می‌تواند به شما این امکان را بدهد که به‌طور مستقل برای یک شرکت یا به‌عنوان یک فریلنسر کار کنید.

ارتباطات اجتماعی:

چه به صورت مستقل و چه برای یک شرکت در توسعه PHP کار کنید، مهارت های ارتباطی می تواند کلید تکمیل پروژه ها در محل کار باشد.

مهارت های ارتباطی نوشتاری می تواند به شما کمک کند اطلاعات را به طور معناداری در ایمیل ها و پیام های چت با همکاران خود بیان کنید. مهارت های ارتباط کلامی به شما این امکان را می دهد که ایده های خود را با لحن مناسب و نشانه های غیرکلامی بیان کنید.

مدیریت پروژه:

مهارت در مدیریت پروژه های برنامه نویسی می تواند به مدیران استخدام نشان دهد که شما می توانید به طور مستقل برای پیگیری و تکمیل وظایف PHP کار کنید. در اینجا چند مهارت خاص در مدیریت پروژه آورده شده است:

رهبری: مهارت های رهبری می تواند به شما در مدیریت سایر اعضای تیم در طول یک پروژه کمک کند.

تفویض اختیار: یکی از عناصر مدیریت پروژه، توانایی واگذاری وظایف به دیگران است.

مدیریت ریسک: دانستن نحوه تجزیه و تحلیل و مدیریت ریسک‌های تجاری می‌تواند به شما در تکمیل پروژه‌ها با موفقیت کمک کند.

کنترل هزینه: مدیریت هزینه های پروژه یکی دیگر از مهارت های ارزشمند توسعه دهندگان PHP است.

مدیریت کیفیت: نظارت بر کیفیت کار خود و همچنین کیفیت پروژه به طور کلی می تواند به شما در مدیریت پروژه های کدنویسی کمک کند.

هوش تجاری:

درک اولیه از فرآیندهای تجاری و امور مالی می تواند به شما کمک کند به عنوان یک پیمانکار مستقل توسعه PHP کار کنید. همچنین می‌تواند به شما این امکان را بدهد که یک نامه حمایتی قانع‌کننده‌تر بنویسید، زیرا می‌توانید توضیح دهید که چگونه مهارت‌هایتان مستقیماً به یک کسب‌وکار کمک می‌کند تا اهدافش را انجام دهد یا یک مشکل را حل کند.

 

همکاری با همکاران:

بسیاری از پروژه ها برای توسعه دهندگان PHP شامل تیمی از دیگر متخصصان توسعه وب هستند.

توانایی کار به عنوان بخشی از یک تیم می تواند به شما کمک کند به طور موثر در پروژه های جمعی مشارکت کنید.

سازماندهی:

ضرب الاجل ها می توانند در مشاغل توسعه وب رایج باشند.

مهارت های سازمانی می تواند به شما در نوشتن کد دقیق برای تحویل به موقع کمک کند. مهارت های سازمانی همچنین می تواند به شما اجازه دهد زمان خود را با موفقیت مدیریت کنید.

مدیریت زمان:

توسعه دهندگان PHP می توانند بر روی چندین پروژه از جمله. نوشتن کد جدید و به روز رسانی کدهای موجود برای وب سایت ها کار کنند. مهارت های مدیریت زمان می تواند به شما کمک کند در محل کار متمرکز بمانید و ضرب الاجل های پروژه را رعایت کنید.

حل مشکل:

توسعه‌دهندگان PHP می‌توانند از مهارت‌های حل مسئله برای عیب‌یابی خطاهای کد استفاده کنند و اطمینان حاصل کنند که یک وب‌سایت یا برنامه در حالت کار خود باقی می‌ماند

. مهارت های حل مسئله همچنین می تواند به شما این امکان را بدهد که با دیگران برای تکمیل یک پروژه توسعه وب و یافتن راه حل هایی برای مسائل در طول یک پروژه کار کنید.

تفکر انتقادی:

مهارت های تفکر انتقادی می تواند به شما در زمینه های زیر در توسعه وب کمک کند:

برنامه ریزی و طراحی اپلیکیشن وب: مهارت های تفکر انتقادی می تواند به شما در ایجاد یک طرح دقیق برای یک پروژه کمک کند. ایجاد یک برنامه کامل می تواند به شما در جلوگیری از خطاهای منطقی در کد کمک کند.

کد اشکال زدایی: توسعه دهندگان PHP کدهای غیرکاربردی را برای خطاهای نحوی و منطقی اشکال زدایی یا عیب یابی می کنند. توانایی تفکر انتقادی می تواند به شما کمک کند تا وظایف اشکال زدایی را با موفقیت انجام دهید.

سازگاری: مهارت های تفکر انتقادی همچنین می تواند. به توسعه دهندگان PHP کمک کند تا با نوآوری های جدید در توسعه وب و مسائل غیرمنتظره در پروژه های کدنویسی سازگار شوند.​

 

سایت ما

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه