وبلاگ

نرم افزار های صفحه گسترده چیست؟

how-to-format-borders-and-background-colors-for-excel-tables-thumb-SzqidknTu
مهارتها

نرم افزار های صفحه گسترده چیست؟

میخواهید. ردیابی. سرنخ های. کسب و کار. باشد. یا فردی. که .بر. بودجه. شخصی. خود. نظارت. می کند، همه. ما. به مکانی. امن. برای. ذخیره.، سازماندهی. و تجزیه و. تحلیل. داده. های. خود. نیاز. داریم.
مطمئناً، می‌توانید اعداد را با دست دنبال کنید – اما چرا کارها را سخت‌تر از آنچه که باید می‌کنید؟ اکثر کسب و کارها به دلایل مختلف برخی از نرم افزارهای صفحه گسترده را به جای آن انتخاب می کنند.
در این مقاله، دلیل مفید بودن صفحات گسترده، برخی موارد استفاده رایج از آن و ویژگی هایی که بهترین پلتفرم های نرم افزار صفحه گسترده را از بقیه جدا می کند، خواهید یافت.

نرم افزار صفحه گسترده چیست؟

صفحه. گسترده. یک. سند. الکترونیکی. است که. از. ستون ها. و. ردیف. هایی. از. سلول ها. برای. ذخیره و. سازماندهی. داده ها. استفاده. می کند.همچنین. می تواند. داده های. عددی. را با. استفاده. از. فرمول ها. محاسبه. کند.
به عنوان مثال، اگر یک سلول حاوی “1.5” و دیگری دارای “3.5” باشد، می‌توانید فرمولی بنویسید که اینها را با هم جمع کنید تا در یک سلول دیگر مجموع 5 را ایجاد کنید.
نرم افزار صفحه گسترده به شما امکان می دهد چندین صفحه گسترده ایجاد، ذخیره و مدیریت کنید.

برخی از مزایای استفاده از نرم افزار صفحه گسترده چیست؟

دلایل زیادی وجود دارد که مردم در سراسر صنایع – و حتی در زندگی شخصی خود – صفحات گسترده را بسیار دوست دارند. در زیر، ما چهار مورد از محبوب ترین ها را بررسی می کنیم:

1. ذخیره حجم زیادی از داده ها

یادداشت کردن تعداد زیادی داده یا نگهداری آن ها در یک واژه پرداز را فراموش کنید. صفحه‌گسترده‌ها ورود داده‌های شما را آسان می‌کنند، سپس آن‌ها را به خوبی و مرتب کنار می‌گذارید.
شما می توانید این داده ها را هر طور که دوست دارید با چند کلیک دکمه قالب بندی کنید، بنابراین برای کاربران مفیدتر و قابل درک تر است.

2. انجام محاسبات با سهولت فرمول های ریاضی

یک قابلیت ضروری هستند که هر اپلیکیشن صفحه گسترده خوب ارائه می کند.
توانایی انجام محاسبات ریاضی با مجموعه داده های بزرگ برای صرفه جویی در زمان حیاتی است – به خصوص اگر آن کلیدهای میانبر عالی را بشناسید – کاهش خطای انسانی و تصمیم گیری بهتر.
برای مثال، اگر نیاز دارید هر ماه مجموعه‌ای از داده‌ها را جمع‌بندی کنید، می‌توانید فرمولی ایجاد کنید که این کار را در صفحه گسترده خود انجام دهد.
سپس، فقط داده های خود را وارد کنید و صفحه گسترده مجموع را به طور خودکار محاسبه می کند. هر بار که یک ورودی جدید اضافه می کنید، سلول دارای فرمول متناسب با آن به روز می شود.

3. به دست آوردن بینش در مورد داده ها

می توانید از داده های صفحات گسترده خود برای ساخت جداول، نمودارها و موارد دیگر استفاده کنید. به این ترتیب، می توانید داده های خود را از زوایای مختلف ببینید و بینش عمیق تری کسب کنید.

4. پیش بینی آینده صفحات گسترده برای پیش بینی رویدادهای آینده مفید هستند.

به عنوان مثال، شخصی ممکن است بودجه ماهانه خود را در یک صفحه گسترده تنظیم کند.با استفاده از فرمول‌های مناسب، آنها می‌توانند رقم دلاری یک هزینه را تغییر دهند و ببینند که چگونه در بودجه خود عمل می‌کند.
کسب‌وکارها همچنین می‌توانند از صفحه‌گسترده‌ها برای ایجاد مدل‌های مالی استفاده کنند و ببینند که چگونه تغییر متغیرهای خاص بر معیارهایی مانند فروش و سود تأثیر می‌گذارد.

نرم افزار صفحه گسترده: برخی موارد استفاده رایج

با توجه به تمام مزایایی که ما در مورد آنها صحبت کردیم، اکثر مشاغل از صفحات گسترده به شکلی استفاده می کنند. مردم از آنها در زندگی شخصی خود نیز استفاده می کنند. در اینجا چند مورد استفاده رایج برای صفحات گسترده در دنیای واقعی آورده شده است.

بودجه بندی

 بودجه بندی در میان کاربران صفحه گسترده مورد علاقه است – به ویژه برای استفاده شخصی.
 شاید بخواهید با صرف بودجه سرگرمی‌تان بیشتر بیرون غذا بخورید. فرمول های صفحه گسترده، ریاضیات را برای شما مدیریت می کنند.
 فقط درآمد و هر یک از هزینه های خود را فهرست کنید تا مطمئن شوید که در حد توان خود زندگی می کنید و در صورت لزوم هزینه های خود را کاهش دهید.

مدیریت پروژه

مدیریت پروژه یکی از وظایف اصلی هر سازمانی است.
از آنجایی که صفحات گسترده با در نظر گرفتن گزارش و تجزیه و تحلیل ساخته شده اند، آنها ابزار مناسبی برای کمک به هر مدیر پروژه هستند.
به طور عمده، شما می توانید تجسم هایی مانند نمودارهای گانت را برای زمان بندی بهتر پروژه و مدیریت زمان ایجاد کنید.
صفحات گسترده Barebones برای مدیریت پروژه ایده آل نیستند. همکاری بدون همگام سازی دشوار است و ردیابی وظایف یا اختصاص دادن آنها به هم تیمی ها کار آسانی نیست.
یک سیستم‌عامل Work OS انتخاب بسیار بهتری است که می‌تواند به شما در ایجاد یک گردش کار مدیریت پروژه موثر کمک کند.

برنامه شخصی

با استفاده از یک ابزار صفحه گسترده، می توانید برنامه شلوغ خود را به گونه ای تنظیم کنید که بهترین درک را داشته باشید. جابجایی چیز ها آسان است و مطمئن شوید موارد تقویم روی هم قرار نمی گیرند.
به علاوه، می‌توانید یادداشت‌هایی را به رویدادها اضافه کنید، مانند پیامی که باید برای یادآوری یک مورد یا یک رویداد به خاطر بسپارید.
بیایید به عنوان مثالی دیگر به دانشجویان دانشگاه نگاهی بیندازیم. بین کلاس ها، باشگاه ها، خواب و فعالیت های اجتماعی، مدیریت زمان از اهمیت بالایی برخوردار است.
یک برنامه زمانی می تواند در قالب یک صفحه گسترده کمک کند.

منبع

سایت ما

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • نویسنده
 • قسمت
 • زبان
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه